Căutăm coleg/colegă

Dacă ești absolvent/ă de studii medii/superioare dupa anul 2014, ai permis de conducere și nu vrei un loc de muncă la birou, te vrem în echipa noastră.

Activitatea se desfașoară în principal pe teren și va trebui să iei contact cu oamenii din service-urile auto și firmele din industrie. Sper că nu te sperie acest lucru!

Cum în ultimii 6 ani am făcut ceea ce vei face și tu, m-am gândit să-ți prezint cum se desfășoară o zi de muncă.

8.00 Ajungi la birou, discutăm despre întâlnirile și clienții programați să îi vizitezi și pregătim comenzile pe care trebuie să le livrezi.

9.00 - 12.00 Cu zâmbetul pe buze și o atitudine pozitivă vizitezi clienții, preiei comenzi și livrezi comenzile anterioare.

12.00 - 13.00 Îți iei o binemeritată pauză de masă și de relaxare.

13.00 - 16.00 Cu aceeași atitudine pozitivă continui planul de vizite, comenzi și livrări.

După ora 16 te întorci la birou, discutăm despre activitatea de peste zi și facem planul de acțiune pentru următoarea zi.

17.00 Ne salutăm și pleci acasă.

Simplu.
Nu este nevoie să faci ore suplimentare și vrem să petreci cât mai mult timp cu cei dragi.

Trebuie să-ți placă să vorbești cu oamenii, să glumești cu ei, să găsești soluții la problemele lor și rezultatele nu vor întârzia să apară.
Dezvoltarea bazei de clienți și creșterea vânzărilor și automat a încasărilor iți va mări venitul lunar.

Responsabilități:
- Promovarea produselor companiei;
- Prospectarea și gestionarea clienților noi și existenți din județul Suceava, Botoșani, Neamț;
- Gestionarea facturilor emise și încasarea lor în termenul stabilit (comisionul este plătit la încasare deci e bine sa încasezi cât mai repede).

Cerințe:
- Condiție obligatorie: absolvent/ă după anul 2014
- Permis categoria B;
- Domiciliul în localitatea Suceava sau în localitățile limitrofe.

Salarizare:
- Salariu fix și comisionare pe baza rezultatelor (încasări)

Dacă ai permis de conducere, o diplomă de studii (școală profesională, liceu, facultate, masterat) dobândită după 2014 și îți place ce ai citit, te așteptăm la interviu! Ne trimiți un email în care să te prezinți în câteva rânduri și ne atașezi CV-ul la adresa de email contact@bramitech.ro